Skip to navigation
biuro @ aqs.com.pl      +48 668 827 166     

Witamy na stronie AQS s.c.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt

Email: biuro @ aqs.ocm.pl
Tel.:+48 668 827 166 Tomasz Góra
Tel.: +48 668 827 266 Łukasz Gorazd

[google-map-v3 shortcodeid="TO_BE_GENERATED" width="400" height="260" zoom="14" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="default" poweredby="false" styles="WyB7ICJlbGVtZW50VHlwZSI6ICJnZW9tZXRyeSIsICJzdHlsZXJzIjogWyB7ICJodWUiOiAiIzAwMjJmZiIgfSwgeyAic2F0dXJhdGlvbiI6IC0yOSB9IF0gfSBd" maptypecontrol="false" pancontrol="false" zoomcontrol="true" scalecontrol="false" streetviewcontrol="false" scrollwheelcontrol="false" draggable="false" tiltfourtyfive="false" enablegeolocationmarker="false" enablemarkerclustering="false" addmarkermashup="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="Św. Filipa 23/3, Kraków{}1-default.png{}AQS Badania i Analizy Akustyczne" bubbleautopan="true" distanceunits="km" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]
Open extra topbar

O FIRMIE

Fachowa wiedza. Skuteczne rozwiązania. Szybka realizacja.


Historia Firmy

AQS jest firmą założoną w 2006 roku przez trzech absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki – specjalności Wibroakustyka i Inżynieria Dźwięku. Zrealizowaliśmy dla Państwa już ponad 200 różnych projektów i wciąż poszerzamy zakres oferowanych usług. Skupiamy się na efektywnej walce z hałasem środowiskowym oraz generowanym przez różnego rodzaju urządzenia i instalacje. Drugi profil naszej działalności to akustyka wnętrz, a więc różnego rodzaju projekty, adaptacje i pomiary akustyczne. Zajmujemy sie również innymi działaniami z zakresu szeroko rozumianej akustyki. Choć siedzibą naszej firm jest Kraków, realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Nasze Ambitne Cele

  1. Realizować zlecenia na najwyższym poziomie.
  2. Stosować nowoczesną aparaturą i oprogramowanie.
  3. Poszerzać zakres usług.
  4. Utrzymywać krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia.
  5. Oferować atrakcyjne ceny.

Lata Doświadczeń

Od czasu założenia Firmy zrealizowaliśmy już wiele projektów. Poniżej przedstawiamy trochę statystyk, które bardzo nas cieszą:  


Zrealizowaliśmy już ponad 200 projektów
Akustyka środowiska – 68 projektów
Akustyka budowlana – 58 projektów
Akustyka wnętrz – 47 projektów
Pomiary akustyczne i inne – 49 projektów

Struktura Firmy

Tomasz Góra

Właściciel

Mgr inż. po wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH Kraków, specjalność Wibroakustyka i Inżynieria Dźwięku. Specjalizujący się w zakresie pomiarów (dźwięku, hałasu  i wibracji), akustyki budowlanej i wnętrz.

Zostań naszym klientem. Zapraszamy do Współpracy!

O nas

Updated on 2024-01-08T09:39:19+00:00, by goratom.